Tri motrat me kerkes te veqant i drejtohen beqarve duke then a jeni mor gjall a po vyni per naj sen

Gati per 24 oret e fundi ka bej buj te thenat e motrave ku ketu shfaqet duke ju drejtuar pikrisht beqarve dhe duke ju then a jeni mor gjall ju apo a vyni per naj send.LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTIN E KESAJ BUKUROSHE

dhe ketu fillon e gjith debati ku dhe mund te shihni se sa jan te lira dhe ku kerkojn te jen ma aktiv beqart sepse te moshuar ka sa te doni por na ka mar malli per beqar pasi atynve ju vlon gjaku dhe kcejn si kaprolla, e tani po deshet te jemi ne lidhje direkte me ju ather mos pritoni dhe mos keni frik pasi me ne do kaloni qaste shum te mira dhe te pa harruar do jen kto momente per ty, e di se do thoni po ku mujm ne ti bejm ball juve te trijave ..

Ati mos u merzit se e bejm me rend dhe me qef mat madh tani leni llafet po kapnu per lidhje dhe aty vendosim si do ja kalojm dhe ku do jet takimi jon…Vazhdo lidhjen po deshe ti duke kaluar në Linkun Blu më Poshtë janshenimet dhe informatat dhe merr nr tel dhe Pamjet E PLOTA:LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTIN E KESAJ BUKUROSHE


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *