Po behet nami ne bllok / Del me fustanin rrjet,kalimtaret i bejne namin

Del Me Fustanin Rrjet, Bukuroshja I Zbulon Të GjithaAjo nuk ka fr.ikë të te dal dhe të t.egoj form.at e saj./LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME P0SHTE

Dhe këtë herë Lauren Goodger, nuk la vend për im.ag.jinatë, teksa u pa në rrugët e L.ondrës, të enjten në mb.rëmje, për të xhir.uar një shfaqje të re./LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME P0SHTE


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *