Jam 39 Vjeçare dhe jam nga Kosova, e div.orc.uar kerkoj dikan per lidhje serioze…

Jam 39 vjeqare nga Kosova jam e div orcu ar kerkoj diken per martes por se pari du me bashkjetu me dit me kan kam pun.

Po du mu rahatu me dikan qe ja vlen e jo me kan do te u dhve sdu. Po du dikan qe asht serjoz ju lutem vete m serjoza me shkr uni..LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME P0SHTE


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *