Xhuli: Nuk mundem me i puth 10 meshkuj brenda dite

Banorja e “Big Brother VIP Kosova”, ka zhvilluar një bisedë me Artanin dhe Brunon në lavanderi.

Derisa diskutonte, Xhuli thoshte se ka ndjenja për Atdheun, por nuk mundet të ketë raport intim me shumë meshkuj.

Ashtu siç tha ajo, se nuk mundet me i puth 10 meshkuj brenda dite.

Ndërsa sa i përket puthjes me Atdheun tha e ka bërë se e ka ndjerë atë gjë.

Ndryshe, Atdheu është deklaruar se po e pret jashtë Xhulin.

I besoni ju Atdheut?


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *