Luizi kundër publikut, shkak bëhet Olta

Luizi dhe Olta janë zgjedhur dy të preferuarit e publikut.

Olta ishte befasia e kësaj, pasi publiku nuk e besonte një gjë të tillë.

Së fundi Luizi dhe Maestro kanë pasur debate mes njëri-tjetrit.

Ani pse ata debatojnë, gjithmonë përfundojnë me të qeshura.

Gjatë një bisede të ditës së sotme, Luizi i ka thënë Maestros për Oltën se ajo nuk ka shansa të dal e preferuara e publikut.

Si mendoni ju?


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *