Kam qen e fejuar por jam e vetme qe 3 vite jam e gatshme per nje fillim te ri, me kontaktoni…

Pershendetje per te gjithe une jam Leonora nga Peja dhe jetoj ne Gjermani jam 32 vjeqare dhe jam e divorcuar, une kam qen e fejuar per disa vite dhe u ndava sepse morra vesh qe me kish tradhtu, un tradhtin nuk e fali dhe smuj me perballu at sen dhe jena nda, LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME P0SHTE

qe 3 vite jam e vetme, femije nuk kam, por spo mund ta qoj ma jeten kshtut po du me gjet dikon qe osht ma besnik edhe din mem respektu jo ksi qe svin te shpia ose ksi xheloza qe sum lajn me bo e me vesh qka tdu,LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME P0SHTE


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *