Bora dhe Donaldi prindër për herë të parë?


Një video e publikuar së fundi ka shtuar edhe më shumë dyshimet se çifti janë në pritje të fëmijës së parë.

Bora shihet duke e prekur me dorë barkun, ndërsa Donaldi më cila më pas e bën të njëjtën gjë.

Këto pamje të cilat do i shihni më poshtë aludojnë në shtatëzëninë e Borës, shkruan Kosovarja.

Megjithatë, ende çifti nuk e kanë konfirmuar lajmin.

Ne po presim, pritni edhe ju.

VIDEO KETU


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *