Ndërron jetë i riu nga Arllati pasi u aksîdentūà ditën e djeshme


Ka ndërruar jetë i riu nga Arllati i cili u aks.identua ditën e djeshme. Në aks.identin që humbi jetën 19 vjeçari nga Arllati, vetura që kishte goditur, kishte ikur nga vendi i ngjarjes. Nuk dihet ende nëse Policia e Kosovës ka identifikuar veturën që shkaktoi aks.identin. Lajmin për vde.kjen e tij e kanë dhënë familjarët në rrjetin social Facebook.

“Me pikëllim të thellë e zemër te thyer ju njofrojmë se pas një aksi.denit të ndodhur mbrmë dhe pl.agëve të marra më i dashuri jonë Edi- Eduart Raif Bujupi sot në mëngjes ndrroj jetë!
Vorrimi i të ndjerit bëhet nesër me 16.02.2023 ne ora 14:00, në vorrezat e fshatit Arllat. Me Pikëllim, Familja Bujupi”, kanë njoftuar familjaret permes nje postimi ne rrjetin social facebook.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *