“Jam shtatzënë”, Kiara e befason Luizin në shtrat


Luizi i bëri Kiarës dje për Shën Valentin një nga surprizat më të bukura të jetës së saj.

Ai performoi për moderatoren këngën që e kishte shkruar posaçërisht për të dhe historinë e tyre brenda shtëpisë së Big Brother.

Nuk munguan as fjalët “Të dua, jam më e lumtura në botë” në momentin emocionues të dyshes.

Teksa rrinin të dy shtrirë në darkë, Kiara ka bërë shaka duke thënë: “Jam shtatzënë, kot nga hiçi”.

Luizi: Si do ma thuash? Kur të jesh…

Kiara: Do të jap testin…

Luizi: Me test do ma thuash? S’do ma thuash kshu..

Kiara: Papritur siç të erdhi puthja

Luizi: Si është pozitiv, dy viza apo një?

Kiara: Dy


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *