Kerkoj nje burre rreth te 40-tave…


Kerkoj nje burr rreth te 40-tave…

ckemi desha tjav tregoj. pershendetje quhem ELIDA me origjin jena nga Prishtina por me burrin ka disa vite jetojm ne gjermani dua tjav tregoj hi storin time, para disa viteve me burrin shkuam si azzil ant ne gjermani.Jam nje grua nga Prishtina 35 vjecNe fillim ishem te v endosur , me burrin ne nji str himore Pas nji kohe burri filoj me punuar, dhe nji shok i tina ma kish xhet edhe mua nji pun..LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME P0SHTE

Pranova menjiher puna ishte me pa stru do shkall, te baneses . Nji dit ne mengjes duke i pas truar shkallet nji gjerman pl ak me foli dicka nuk e kuptova por vetem u qesha dhe pastaj ma ka pi nga mbrapa . Zdisha cfar te bej por ve ndosa mos me bo p rob lem, se kisha fr ig mos pe h umbi punen, nuk mundesha te gje moj shum disa kate me lart ishte shoqja ime me ka pi per dore dhe..


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *