Kallashi shihet tek kontejnerët e mbeturinave pas mesnate


Disa foto të postuara së fundi nga Donjeta Kosumi, e njohur si Kallashi, kanë tërhequr vëmendjen e ndjekësve të saj.

Valltarja sensuale e klubeve të natës, është parë gjatë natës duke hedh qese bërlloku.

Në fakt, Kallashi i ka postuar fotografitë në faqen e saj në Instagram dhe poshtë fotove ka pranuar mjaftë komente, shkruan “Kosovarja”.

Kallashi dikur është marrë edhe me muzikë, por ka kohë që e ka lënë atë dhe duket se nuk do ti kthehet më.

 


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *