Sipomendoni a muj me gjet sante naj mashkull qe me thot hajde bujrum te un e te flladiti mir…!!


Sipomendoni thuani a muj me gjet sante naj mashkull qe me thot hajde bujrum te un e te flladiti mir…kam vendos sante me knaq dikan ama se di kush do jet ai nafaklija.. boll mo tu lan takime e tu pi kafe u lodha jo mo shum direkt po e kerkoj dhe po ua them du sante nje mashkull qka me thot hajde bujrum te une ska LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTIN E KESAJ BUKUROSHE

ransi a ne banes a ne shpi apo ne motel me ransi me ma qel deren mem shtrydh mir e un mu tu kthi e knaqt edhe ai besoj se ka me dal prej meje i shashtrist… nuk asht problem per mu taku un vi ku te me thoni ju se nuk e kam per lek, lek kam sat dush per mua me mjaftojn biles edhe me teprojn, por un ne zort jam sante ta flladiti veten edhe tja thej edhe ati qka do ta ka nafak mem pas mu… merre numrin ketu me thirr ose komento un te shkruaj ti si te dush mundesh edhe ne viber si te vjen ma let ty ketu i ki… LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTIN E KESAJ BUKUROSHE


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *