Jam beqare, jetoj ne Frankfurt te Gjermanise,kerkoj nje mashkull per..Jam beqare, jetoj ne Frankfurt te Gjermanise,kerkoj nje mashkull per..

Lexo të plotë: Jam single dhe as sesi nuk po mund te knaqem ne dashuri,jam nd.are nga burri dhe nuk kam asnje pune me ish burrin tim.Jetoj dhe punoj ne Gjermani dhe jam ne kerkim te nje mashkulli per lidhje me mua e pse jo edhe nje martes. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME P0SHTE

Cili do qe je ti qe po e lexon kete hal.lin tim mendo pak edhe per gjendjen ne te cilen gj.endem. E ne qofte se ke ndonje shok apo mik qe mendoni se mund te lidheshima, ateher njoftoje, ashtu qe te kam mundesi qe te zgjedh.iat qe mendoj se me pelqen. Te gjitha Liket dhe komentet do ti shikoj me kuj.des dhe ata qe me duken me intere.sant dhe terheqes, ateher do te ju lajmrohem..!! LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME P0SHTE


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *