Vivien flet për historinë e Julianës me Noizyn


Historia e Noizyt me Julianën tashmë ka bërë xhiron e rrjetit.

Ndonse tani më ka folur edhe Vivi e cila tregon se e njeh Noizyn mirë.

“Unë e njoh Gelsin që kur ai ka ardhur nga Londra pasi kemi ndenjur bashkë.

Ai kishte në kat të pestë shtëpinë e tij e në të shtatë të prindërve”, ju ka treguar Melises dhe Dafinës.

Tutje ajo ka thënë: ”Nuk është ai tip percmuesi, ne kemi vendosur thote ajo.

Ai ka vendosur mos me te mbajt me te shkep me e ka thene hajd shnet”.

SHIKO KETU VIDEON


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *