“Mu thyen kockat por jo thonjtë’/ Policja gangstere merr shërbimin e pazakontë te Trauma

Prej rreth dhjetë ditësh, nënkomisarja e njohur e Elbasanit, Anisa Kostani ndodhet e shtruar pranë Traumës pasi u përfshi në një aksident të rëndë në Tiranë, në afërsi të Kopshtit Botanik.

Pak orë më parë, Kostani e njohur si policja gangstere ka bërë një postim në profilin e saj në Instagram, të cilin e mban aktiv edhe gjatë ditëve në spital.

Një staf i një qendre estetike ka mbërritur në sptialin e Traumës, ndoshta për herë të parë për t’i ofruar Anisa Kostanit shërbimin estetik të thonjve.

Policja shkruan se ky shërbim është i sugjeruar nga mjekët dhe ndër të tjera ajo është mjaft e kënaqur me shërbimin pasi nga aksidenti i janë thyer kockat, por jo thonjtë.

“Gjithë ato fraktura dhe thyerje, ndërkohë asnjë thua i thyer, kjo quhet punë.”, shkruan Kostani nga shtrati i spitalit.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *