“Do ju zhgarravis, për zhelesh do ju nxjerr të dyve”/ Luizi nuk mban nervat ndaj Amosit dhe Deas


Tensionet vijojnë të shtohen në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, pas një nominimi që bëri Dea e cila kishte fituar provën e javës.

Po ashtu debatet brenda shtëpisë së Big Brother u shtuan pas klipeve që u treguan për atë çfarë bënë banorët gjatë dasmës mes Luizit dhe Kiarës.

Dea dhe Amosi nuk morën pjesën në dasmën e tyre, duke i injoruar dhe komentuar nga larg.

Kjo ka nevrikosur Luizin i cili iu drejtua të dyve: “Mbajeni mend, do ju zhgarravis, për zhelesh do ju nxjerr të dyve nga shtëpia, që të dyve”.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *