Babai mendon se jam vajze s erioze e nuk e din se qbej un kur jam vetem ne shpi


Babai mendon se jam vajze s erioze e nuk e din se qbej un kur jam vetem ne shpi

Babai mendon se jam vajze se rioze e nuk e din se qbej un Gjith prindet mendojn se kan vajzat shembullore dhe ser ioze bes nike e te synqerta e aidomos.keto prindet jasht vendit duke dashur te na m brojn nga te hua jt na shtyejn eshe me shum ne duar te tynve aty tek puna ku jam un nuk ka shqiptar LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME P0SHTE

por vstem turq dhe gjerman gjith diten me n gacmoj ato dhe un kn aqem qejf duke be i ndroj si qorapet pa rtnerat dhe askush njk din gje gjermanet e sinqert me adhurojn ndersa turqit v d.es in per dashuri por un sua kur te vij tani ne vendelindje LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME P0SHTE


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *