A do të ndahet Elita pas këtij veprimi të burrit? Gjiko publikon pamjet ‘shokuese’ të gruas së tij

Çifti simpatik Gjiko dhe Elita, janë gjithmonë në qendër të vëmendjes me postimet që publikojnë. Elita pasi iu bashkua ekranit me emisionin “Big Talk”, duket se po përgatitët mjaftë edhe në shtëpi. Kjo, Gjikos duket se nuk po i pëlqen edhe shumë. Ai ndan disa imazhe të Elitës, me disa efekte që Elita nuk do ti publikonte asnjëherë.

Gjiko publikon pamjet që Elita nuk do t’i publikonte kurrë. Çifti simpatik Gjiko dhe Elita, janë gjithmonë në qendër të vëmendjes me postimet që publikojnë. Elita pasi iu bashkua ekranit me emisionin “Big Talk”, duket se po përgatitët mjaftë edhe në shtëpi. Kjo, Gjikos duket se nuk po i pëlqen edhe shumë. Ai ndan disa imazhe të Elitës, me disa efekte që Elita nuk do ti publikonte asnjëherë. Nuk mungojnë as të qeshurat pafund të Gjikos, deri sa sheh Elitën në atë gjendje.

Shiko foton më poshtë:


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *