Sabiani surprizon Ilirin në emision, dyshja pajtohen publikisht

Ilir Shaqiri ishte së fundmi i ftuar në emisionin “S’e Luan Topi” dhe gjejeni çfarë?

Ai u surprizua nga Sabiani i cili u shfaq papritur në skenë.

Këngëtari këndoi këngën që Iliri tha “se e ka bërë për të”.

Më pas dyshja u përqafuan para të gjithëve duke shënuar kështu pajtimin e tyre.

Kujtojmë se mes Sabianit dhe Ilirit lindi një miqësi e ngushtë brenda “Big Brother VIP”, mirëpo pas daljes nga shtëpia raporti i tyre u kris.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *