Rita Haziri e zjarrtë në të kuqe

Këngëtarja e muzikës popullore, Rita Haziri, shumë shpesh e ndezë rrjetin me fotografi të ndryshme.

Këngëtarja që tashmë ka bërë emër, këndon gjithmonë përkrah te fejuarit të saj, Fidanit, shkruan “Kosovarja”.

Në këtë foto, Rita po duket shkëlqyeshëm, hot dhe e pa rezistueshme.

Se po i shkon e kuqja, kjo nuk ka diskutim.

E zjarrtë, apo jo?


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *