Luiz “fenomeni” mori rreth 2 milion shikime për 3 orë në Instagram

Luiz Ejlli është njëri prej personave më të komentuar në shtëpinë e Big Brother dhe është kthyer në një senzacion tek tërë shqiptarët.

Por, e ashtuquajtura “treshja magjike e Big Brother”, Kiara, Luizi dhe Efi janë më të pëlqyerat

Gjatë një gare që është quajtur “Big Brother Talent Show” ai ka kënduar këngën “Jeto dhe jetën time”, një këngë hit kjo e viteve 90-ta.

Ai po momentin ka marre mbi 1 milon e 800 mijë shikime, dhe afer 400 mijë like.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *