AnaIisti Turk nxjerr flamurin Shqiptar në emision dhe thotë: Këta e kanë shkruajtur Historinë e Vërtetë

Analisti turk Ahmet Cakar në emision nuk e ka mbajtur veten dhe ka shprehur hapur dashurinë për shqiptarët dhe për triumfet tona si popull gjithandej.

Shqiptarët janë popull i vendosur, besnik dhe të suksesshëm në të gjitha lëmitë.

Ata e kanë shkruajtur historinë e vërtetë prandaj unë i admiroj dhe mbështes në çdo drejtim.

Ata janë vëllezrit tanë dhe nxori flamurin shqiptar nga gjoksi para miljona shiquesve. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *