A e konfirmoi Xhuli lidhjen e saj me Noizyn?

Që nga hyrja e Atdheut, ai dhe Xhuli janë afruar shumë me njëri-tjetrin.

Por, gjatë javës, Xhuli ka bërë një bisedë me Artën, ku ka treguar se jashtë ka qenë në njohje me dikë tjetër.

Ajo ka treguar se ka vendosur që në Big Brother VIP Kosova të hyjë “single”.

Por, kjo ka ngritur dyshimet se Xhuli është e lidhur jashtë me dikë tjetër, fansat kan ngritur dyshime se personi që bëhet fjalë është rap artisti Noizy.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *