Moderatori i njohur i del në krah Luizit: E ‘ha’ Butrintin për mëngjes, është zero me xhufkë

Padashje, Luizi e ktheu Butrint Imerin sërish në qendër të vëmendjes.

Ky i fundit përdori historinë e tij dhe të Kiarës në “Big Brother VIP”, për të promovuar këngën e re duke bërë postime të koduara në mediat sociale që linin vend për interpretime.

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e Butrintit në reality-show do t’i prishte lojën.

“Ai është problem. Se ti mund të thuash pavarësisht se jam ndarë me të kam raporte miqësore dhe ajo më nxjerr mua jashtë loje komplet.

E vetmja gjë që shoh unë, që mund të më largojë komplet jashtë loje, po supozojmë, është që të hyjë ish-i dashuri i Kiarës.

Ai më nxjerr jashtë komplet, pa më bërë asgjë, thjesht prania e tij.

Sepse unë nuk e kam diçka me Kiarën, diçka të vendosur dhe përsa kohë nuk e kam…

Nëse vjen aty do them ‘ishte kënaqësi.

Nëse dikush është ende i mërzitur me mua, kërkoj falje’ dhe iki.

Nuk rri dot. Nisem me atë idenë ‘Ose unë, ose ky në shtëpi’.”-tha ai.

Megjithatë, sipas gazetarit dhe moderatorit Blendi Salaj në termar e lojës Luizi e ha Butrintin për mëngjes.

Duke folur rreth formatit në “Wake Up” ai tha se Butrinti është “0 me xhufkë”.

“Sa i përket lojës së Big Brother Luiz Ejlli e ha Butrintin për mëngjes.

Para kafes e ha, e mbaron she nuk ka më Butrint.

Në termat e lojës Butrin


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *